České memy
Memy.cz
Kdyby hloupost nadnášela, aneb biorezonance útočí!
0:00
-4:54

Kdyby hloupost nadnášela, aneb biorezonance útočí!

"Biorezonance: Mezi Vědou a Pseudovědou"

Vážení posluchači, připravte se na cestu světem biorezonance v našem nejnovějším podcastu! Objevujeme, jak tento kontroverzní přístup v alternativní medicíně zůstává populární, přestože ho vědecká komunita opakovaně zpochybňuje. Přinášíme vám příběh rakouské lékařky, která ve své ordinaci propojuje biorezonanci s očkováním, a nabízí tak 30minutové "detoxikační" seance za 90 eur.

Slyšeli jste o experimentu "Játrová paštika"? Výsledky tohoto experimentu s biorezonančním zařízením jsou překvapivé a otevírají mnoho otázek o validitě této metody. Vedle toho se zaměříme na příběhy lékařů, kteří, navzdory vědeckým poznatkům, stále věří v biorezonanci a aplikují ji ve své praxi.

Náš podcast také zkoumá spojení mezi biorezonancí a scientologií, odhaluje její kořeny a co více, rozkrýváme překvapující roli Dr. Felixe Badelta, vídeňského lékaře a zastánce biorezonance, v lékařské komoře.

Připojte se k nám a zjistěte, jak biorezonance stírá hranice mezi vědou a pseudovědou ve zdravotnictví, a proč, navzdory veškeré kritice, stále nalézá své zastánce. Nezapomeňte se přihlásit k odběru a nezmeškejte ani jednu epizodu tohoto poutavého a informativního podcastu

!

0 Comments
České memy
Memy.cz
Nejnovější vědecké objevy a studie, jejich aplikace ve všedním životě a jejich využití pro osobní rozvoj. Biohacking každodenního života v podcastu Memy.cz
Listen on
Substack App
Apple Podcasts
Spotify
YouTube
RSS Feed
Email mobile setup link
Appears in episode
Jiří Robynson Roup