Máme právo na nahého Topolánka?

0
1468

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, first array member is not a valid class name or object in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/memy.cz/wp-includes/plugin.php on line 235

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, first array member is not a valid class name or object in /data/web/virtuals/27822/virtual/www/domains/memy.cz/wp-includes/plugin.php on line 235

Jak dnes uvádí magazín media.memy.cz

V současné době řeší seriozní italský tisk svého premiéra Silvia Berlusconiho. Ten si došlápl na  Paparazzia Antonella Zappadu, který se svým teleobjektivem  nabídl fotografie které pořídil u Berlusconiho vily na Sardinii časopisu Panorama. Na fotkách je prý i nahý Topolánek. Jak uvedl samotný fotograf, jedná se asi o 700 snímků, které byli pořízeny na veřejném prostranství, tedy na místě, které není součástí Berlusconiho vily.

Mezi snímky, jak tvrdí premiérův právník Niccolò Ghedini, jsou i fotografie nahého Mirka Topolánka, který prý Berlusconiho navštívil se svou rodinou v květnu 2008.

A pak se tu míchají fotografie nahých adolescentů s vnadnými osmnáctiletými slečnami a mezi tím vším se čile projevující Berlusconi, který je svým zájmem o ženské pohlaví, zvláště mezi 14 – 18 rokem věku proslulý. Jeho žena se hodlá rozvádět a Berlusconi se velmi zlobí na všechny ty zlé paparazzie, kteří bohatým a vlivným lidem ztrpčují život.

A jak s tím vším souvisí nahý Topolánek? Kolik z nás “obyčejných lidí”, dělá asi věci, o kterých bychom jen neradi informovali veřejnost? Rodíme se jako čisté, otevřené bytosti a postupem času se z nás stávají bytosti s vnějším a vnitřním světem.

Ten vnější, to je maska prospěchu a nastavujeme ji jako pevný pluh, kypré společnosti okolo nás. Politici si ji berou do medií, na párty, na schůzky…Tu vnitřní, opravdovou, mnohdy značně neortodoxní, skrýváme za zdmi rezidencí. Pokud někdo nahlédne za zdi a uvidí do našeho vnitřního světa, ohlašujeme útok, sepisujeme petice proti bulváru nebo pošleme (máme-li tu moc) na slídily soudní moc.

 

 

 

Bráníme vnějšímu světu v průniku do našeho vnitřního světa. Nevěříme že by nás okolí přijalo takové, jakými jsme. Nahý Topolánek není nic co by kohokoliv kromě milovníka mužů mohlo zajímat. To proč prostý lid zajímá nahý Topolánek, je šance vidět tu druhou, lidskou tvář bývalého předsedy vlády. Nahý Topolánek jako kontrast k tomu muži v obleku ze sněmovny, muži který hovoří s presidentem USA.

Nahý Topolánek prý jen skotačil se svou rodinou v bazénu u Berlusconiho. Přesto že je to pochopitelné a celkem nevinné, nahý Topolánek byl prý jeden z důvodů, proč vtrhlo komando k fotografovi a odebralo mu snímky, na kterých je mimo jiné i nahý Topolánek. Niccolò Ghedini prý chtěl ochránit jeho pověst. Lidé by si prý mohli myslet kdoví co! Není tomu spíše naopak? Pokud víme, že fotograf pořídil nevinné rodinné fotografie, které jsou nyní pečlivě uzavřeny v trezoru, budí to spíše otázky zda skutečně může být něčí nahota  (existuje někdo kdo by nebyl pod šaty nahý?) důvodem k ohrožení pověsti.

Co bychom si mohli myslet, kdybychom viděli fotku, kde je nahý Topolánek a několik mladých děvčat nahoře bez? Že mají všichni život rádi, že si rádi užívají a že nejsou žádní suchaři.

Lidé by měli mít možnost vědět, kdo a co jsou jejich politické ikony zač. Ostatně Paroubka jsem už také viděl pouze v trenýrkách a na jeho pověst to velký vliv nemělo.

Převzato z magazínu media.memy.cz

 

Ano, skandály hýbou bulvárem. Ovšem tentokrát se zprávy objevili v seriozním tisku. Je to zřejmě i proto, že postoj jaký zaujal Berlusconi byl na hraně zákonnosti. Obvinil fotografa že porušil jeho právo na soukromí, přestože podle tvrzení fotografa se jednalo o fotografie pořízené z veřejných míst.

Pokud by byl jediný problém politiků, že si na stará kolena rádi sahnou na nevyvinuté ňadro školačky, dalo by se to ještě ustát. Většina mužů má pro takové věci značné pochopení. To co nás naopak dohání k zuřivosti je asi spíše obohacování se z titulu své funkce. Pokud už člověk má peníze, tak jako Berlusconi a zašilhá po moci, může to být pro něj zhoubné.

Pokud je člověk bohatý, je to povětšinou jeho zásluha. Vše co dělá vede k tomu, co má. Nikomu není nic do toho, co dělá na svém sídle, pokud se nejedná o porušování zákonů. Bohatý člověk se nemusí zodpovídat. Bohatý člověk vlastní a je mu slouženo.

Jiná je situace u politicky mocných. Oni jsou mocní právě proto, že jim moc byla svěřena. Nyní jsou to oni, kdo jsou vlastněni a kdo musí sloužit. Slouží zájmům veřejnosti. Potud jsou všichni ve shodě. Jen jakmile dojde na určení co jsou to vlastně ty zájmy veřejnosti, dochází k nedorozuměním.

V každém případě můžeme s klidným srdcem prohlásit, že časy kdy se řeší prohřešky paparazziů jsou velmi krášné časy a věřme, že nějakou dobu potrvají, než přijde období, ve kterém k nám zavítají skutečné problémy, které se nevyřeší jedním soudním rozhodnutím a policejní jednotkou v bytě fotografa na volné noze.


Source: Warchar

NO COMMENTS